Junioři ze Svitávky zvítězili i ve druhém kole a zvýšili svůj náskok v kvalifikaci na Mistrovství Evropy.

Übersetzen / Translate / Přeložit

Druhé kolo I. ligy juniorů se uskutečnilo 19. března v přerovské sokolovně.


Pořadí týmů ve druhém kole , bylo téměř stejné , jako na tom prvním. Jediná změna se udála na třetí a čtvrté příčce, kde tentokrát tým Sokola Šitbořice vystřídal dvojici Spartaku Chrastava.

Hlavními favority turnaje byly opět dvojice MO Svitávky ( Michal Musil / David Petr ) a také Sokola Zlín – Prštné ( bratři Vojtěch a Jáchym Baxovi ). O převaze prvních dvou týmů oproti ostatním svědčí také skóre získané během turnaje. V šesti utkáních skončila Svitávka se skóre 31:7 a Zlín se skóre 38:11, díky vysoké výhře 14:2 nad domácím Přerovem.

Tyto dva týmy se také dle předpokladů bez větších problémů popasovaly se svými soupeři a o vítězi turnaje tak opět rozhodoval až poslední zápas, do kterého šly oba týmy s plným počtem získaných bodů z předchozích pěti utkání.
V prvním soutěžním kole nabídnul finálový zápas opatrnou a vyrovnanou hru od obou týmů.
Ve druhém kole se ale Svitávce povedlo po opatrném začátku získat vedení 2:0 v poločase. Tento příznivý stav dokázali udržet a do konce zápasu přidat další dva góly. Konečný výsledek 4:0 tak rozhodl o tom, že i ve druhém kole zvítězila dvojice Svitávky, která tak navýšila svoje vedení v celkové kvalifikaci pro letošní Mistrovství Evropy , které se uskuteční v květnu ve švýcarském Schaffhausenu.

Třetí kolo I. ligy se uskuteční 9.4. v západočeském Chodsku.
Finále Mistrovství ČR se pak bude konat 30.4. ve Svitávce.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »