Suverénní vítězství pro Zlín i na druhém předkole MČR U23.

Übersetzen / Translate / Přeložit

V Chrastavě se v sobotu 2. dubna uskutečnilo druhé předkolo Mistrovství České republiky v kategorii do 23 let.

Po odehrání dvou předkol postoupí dále 5 týmů, které doplní dva týmy , které se na minulém šampionátu umístily na stupních vítězů , tedy tým Sokola Šitbořice a tým Svitávky.

Jako i na prvním předkole byl jasným favoritem nejstarší tým v soutěži. Sokol Zlín – Prštné 1 ( Tomáš Horák / Radek Adam ) prošel turnajem bez jediné prohry s vysokým skóre 59:14, který svědčí o převaze nad ostatními podstatně mladšími týmy. Více než polovinu startovního pole tvořily týmy, které v letošní sezóně hrají juniorskou kategorii. První vyrovnané souboje tak čekají první zlínský tým zřejmě až proti dvěma výše uvedeným týmům, které postupují přímo.

Zlín měl na turnaji v sedmičlenném startovním poli hned trojí zastoupení. Sokol Zlín – Prštné 2 ( Dominik Otásek / Vendelín Helis ) se umístil na třetím místě , když v turnaji zaznamenal ztrátu sedmi bodů za dvě remízy a prohru. Sokol Zlín – Prštné 3 ( Vojtěch a Jáchym Baxovi ) dokázali v šesti zápasech vybojovat 10 bodů za tři výhry a jednu remízu a umístili se na čtvrtém místě.

Mezi tři zlínské týmy se dokázal vklínit pouze juniorský tým MO Svitávky ( David Petr / Michal Musil ) , kteří prohráli pouze proti favoritovi turnaje a v úplně posledním zápase celého turnaje pak ztratili další dva body díky remíze se Sokolem Zlín – Prštné 2. Se ziskem 11 bodů tak obsadili v turnaji druhé místo.

Na základě dvou odehraných kvalifikačních předkol postupuje do dalších bojů těchto pět týmů :
Sokol Zlín – Prštné 1
Sokol Zlín – Prštné 2
Sokol Zlín – Prštné 3
MO Svitávka
Spartak Chrastava

1. kolo MČR je naplánováno na 18. června. Pořadatelem bude Přerov.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »