MČR do 23 let VIDEO+GALERIE

Übersetzen / Translate / Přeložit

Výsledky z turnaje

Na sklonku srpna se v Brně uskutečnilo Mistrovství České republiky v kolové do 23 let. Závěrečného turnaje se zúčastnilo šest nejlepších týmů. Jmenovitě 3 dvojice ze zlína, dvě ze Svitávka a jedna z Šitbořic. Motivací byl pro všechny zúčastněné zisk titulu Mistra ČR a především následná kvalifikace na nadcházející mistrovství evropy v Německu. I díky vidině reprezentace se turnaj odehrával ve skvělé atmosféře s plným nasazením všech týmů.

Letošní kategorie do 23 let je poměrně vyrovnaná a na bedně mohl skončit prakticky kdokoliv ze zúčastněných. Bodové rozdíly napříč konečnou výsledkovou tabulkou byly velmi těsné. Nakonec se na třetí příčce umístila dvojice Šitbořice ve složení Martin Drabálek a Štěpán Urbánek. Stříbrnou medaili pak vybojovali Honza Hrdlička a Honza Kripner z SC Svitávky.

Turnaji dle očekávání dominoval první zlínský tým ve složení Radek Adam a Tomáš Horák. Dvojice se stala Mistry republiky a prošla turnajem poměrně jednoznačně a bez ztráty bodu. Upevnila si také pozici v nominační tabulce a už teď je jisté že oba jmenovaní budou reprezentovat ČR 17. září na Mistrovství Evropy.

Tímto bychom vás také chtěli pozvat na 3. kolo nejvyšší české ligy elite Extraligy, které se uskuteční v neděli 4.9.2022 ve Svitávce.

Výsledková tabulka

Video

Fotogalerie

Fotogalerie v plné velikosti

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Marek Topolář

Marek Topolář

TJ Sokol Šitbořice

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »