I. liga juniorů pokračovala v Chodově u Domažlic. I podruhé zvítězil tým Brno/Zlín a upevnil svoje vedení v kvalifikaci.

Übersetzen / Translate / Přeložit

Druhým kolem ze tří pokračovala v sobotu 11. února juniorská soutěž I. ligy.
Tentokrát se 7 týmů do 19 let kvalifikovaných do vyšší výkonnostní soutěže sešlo v západočeském Chodově u Domažlic, kde se soutěžilo o další cenné body do tabulky průběžné klasifikace a o nominační body na mistrovství Evropy juniorů.

Nejlépe si stejně jako na prvním kole vedl jeden ze dvou favoritů na letošní vítězství, kombinovaný tým Brno/Zlín ( Tadeáš Červík – Jáchym Baxa ) , který ztratil body pouze jednou v utkání s domácím Chodskem, které skončilo remízou. V ostatních utkáních tým složený pro letošní sezónu zvítězil a navýšil tak svůj náskok v nominaci na mistrovství Evropy na 2 body.
Tento náskok drží před druhým favoritem pro letošní rok , týmem MO Svitávky ( Michal Musil – Martin Konečný ) , který hraje v tomto složení také pouze v letošním roce. Vzájemný zápas dvou největších favoritů skončil těsnou výhrou o jednu branku ve prospěch kombinovaného týmu. Svitávka ale tentokrát ztratila body ještě v remízovém utkání s týmem Spartaku Přerov.

Další dva adepti na přední umístění jsou letos týmy Sokola Šitbořice ( Dominik Šabata – Šimon Urbánek ) a SK Chodsko ( Jan Holar – Martin Kobes ).
Dvojice ze Šitbořic se stejně jako na prvním soutěžním kole umístila v turnaji na třetím místě , když ztratila šest bodů za dvě prohry. Čtvrté Chodsko ztratilo bodů osm za dvě prohry a remízu.

Na pátém až sedmém místě se umístily věkově mladší dvojice , které v letošním roce hlavně sbírají zkušenosti.
Týmy Spartaku Přerov , Mila Olomouc a Sokola Zlín – Prštné 2 do umístění na předních pozicích v letošní sezóně zřejmě nijak výrazně nezasáhnou.

Další , tedy třetí , kolo se uskuteční 25. března ve Svitávce. Tuzemský vrchol , tedy mistrovství České republiky pak proběhne společně s krasojízdou dne 22. dubna v Petřvaldě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »