Sezóna kolové bude opět pokračovat !

Übersetzen / Translate / Přeložit

Po déle než dvou měsících nucené pauzy se v červnu opět rozběhnou soutěže kolové všech věkových kategorií. 
Během měsíce června se uskuteční 5 turnajových dnů ve třech víkendech. 
Pokud to situace dovolí, mělo by se dohrát téměř vše, co bylo na programu dle původního kalendáře pro rok 2020. Některá soutěžní kola budou přesunuta na konec srpna, protože v červenci a srpnu bývá zpravidla letní přestávka. Velké množství soutěžních kol se tak uskuteční až na podzim. 
Prvním hracím dnem bude sobota 13.6. , kdy se uskuteční dokonce dva turnaje a to MČR Žáků v Šitbořicích a paralelně se bude v Přerově konat druhé kolo 2. ligy. 

O týden později, v sobotu 20.6. se ve Svitávce uskuteční MČR Juniorů, které mělo být v původním termínu 18.4. a nyní již naši nejlepší junioři měli bojovat na Mistrovství Evropy ve Švýcarsku. To bylo ale samozřejmě pro letošní rok zrušeno a bude se tak konat až v květnu v roce 2021. V neděli 21.6. se pak do hry vrátí i hráči 1. ligy, kteří svoje druhé kolo odehrají taktéž ve Svitávce. 

Poslední červnový víkend bude patřit nejvyšší české soutěži. Druhé kolo Škoda Extraligy 2020 se uskuteční 27.6. v Nezamyslicích. Třetí kolo nejvyšší české ligy bude následovat na konci srpna a poslední, čtvrté kvalifikační kolo, je na programu v polovině září. Společné MČR pro kolovou a krasojízdu by se mělo konat podle původního plánu a to 24.10. v Němčicích nad Hanou. 
Nad letošním ročníkem Mistrovství Světa visí velký otazník, jelikož situace v Německu i celé Evropě se může stabilizovat delší dobu. Mistrovství Světa pro letošní rok se má uskutečnit poslední víkend v listopadu v německém Stuttgartu. 
Všichni hráči i pořadatelé se těší na pokračování sezóny a také na podporu všech fanoušků kolové, i když zřejmě ještě nějaký čas v omezenějším režimu. 

1 názor na “Sezóna kolové bude opět pokračovat !”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »