Kombinovaný tým Zlín/Přerov po dobrém výkonu vítězí ve 2. předkole MČR U23

Übersetzen / Translate / Přeložit

V neděli 23.8. se po měsíční „prázdninové“ pauze opět rozběhla sezóna kolové.
Šitbořice hostily druhé nominační předkolo Mistrovství ČR v kategorii do 23 let. V prvním kole si připsali vítězství v Olomouci právě hráči pořádajících Šitbořic. V celkovém pořadí tak byli na prvním místě následování Sokolem Zlín – Prštné a první trojici uzavíral tým Favoritu Brno.

Druhé soutěžní a kvalifikační kolo však velmi zamíchalo pořadím. S pěti výhrami a pouhou jednou remízou se stali vítězi tohoto turnaje hráči kombinovaného týmu Zlín/Přerov, kteří na prvním soutěžním kole v Olomouci obsadili „až“ čtvrté místo.
V celkovém součtu se tak posunuli na druhé místo v kvalifikaci na Mistrovství Evropy této věkové kategorie, které stále nebylo zrušeno a je v plánu v termínu 31.10. ve Švýcarském Mosnangu.
První příčku v nominaci stále hájí tým Šitbořic.

Na druhém místě se na druhém soutěžním kole umístil tým Šitbořic, na třetím místě skončili po dobrých výkonech hráči dalšího kombinovaného družstva Svitávka/Praha. Vítězi předchozího kola, týmu Sokola Zlín – Prštné se v turnaji příliš nedařilo, když ze šesti zápasů dokázali vyhrát pouze tři. V celkovém součtu tak patří týmu průběžné 3. místo.

Ze sedmi startujících týmů postupuje dále pouze šest dvojic. Nejslabším článkem tohoto sedmičleného startovního pole byl jednoznačně tým Spartaku Přerov, který v turnaji bohužel neukořistil ani jeden bod.

O Mistrovi České Republiky a také o týmu, který bude reprezentovat Českou Republiku na letošním Mistrovství Evropy U23 se rozhodne ve Finále MČR, které je na programu 26.9. Pořadatelem bude brněnský Favorit.


Týmy startující v Semifinále MČR
Nominační body po druhém odehraném soutěžním kole


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »