Juniorští reprezentanti absolvovali ve Zlíně první společné soustředění před mistrovstvím Evropy.

Übersetzen / Translate / Přeložit

Soustředění juniorských reprezentantů v kolové proběhlo ve dnech 16. – 18.7.2021 ve Zlíně – Kostelci za účasti vítězného týmu uplynulé sezóny ze Svitávky, kombinovaného týmu Brno/Zlín a Sokola Zlín-Prštné. Účastnili se tak všichni medailisté z letošního mistrovství České republiky. Vzhledem k přesunutí ME juniorů v sálové cyklistice z květnového na srpnový termín, bylo soustředění koncipováno jako příprava na vrchol letošní juniorské sezóny.

Hráči se pod vedením trenéra Milan Chovančíka zaměřili zejména na nácvik herních situací a následně v rámci modelových zápasů připravovali mistrovskou dvojici Svitávky. Mimo halu měli hráči možnost zrelaxovat v bazénu, vyzkoušet si minigolf, stolní tenis, případně tenis. Přípravné soustředění přispělo rovněž ke stmelení kolektivu hráčů, který by měl další přípravu absolvovat v polovině srpna v Brně, tedy těsně před evropským šampionátem.

Doufejme, že epidemiologická situace bude poslední srpnový víkend příznivá a po roční pauze se ve švýcarském Bürglenu podaří uskutečnit juniorský šampionát v sálové cyklistice. V kolové bude Českou republiku reprezentovat dvojice ve složení Michal Musil, David Petr (MO Svitávka), která si vítězstvím na domácím mistrovství vybojovala možnost hájit české barvy. Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor příspěvku

Poslední články

Rozhovory

Aktuální výsledky

Übersetzen / Translate / Přeložit »